strona główna dla rodziców dla uczniów patron historia sport zespół góralski wydarzenia aktualności linki

Marysia i Martyna zostały wyróżnione medalami przez organizatorów turnieju.

Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych
w Halowej Piłce Nożnej
- grudzień 2010

W grudniowe weekendy rozgrywane były już po raz 10 Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej, w których uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły.

Zagrały już:

klasy 6 - w tym turnieju reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce a drużyna zagrała w składzie: Paweł Bachleda, Szymon Bachleda Żarski, Dominik Szkurat, Jakub Starzyk, Michał Fryzowicz, Stanisław Dudzik, Mariusz Gut więcej na: www.podhale-sport.pl

klasy 2 i młodsze - była to najmłodsza drużyna rozgrywanego turnieju składająca się z samych pierwszoklasistów i zajęła 5 miejsce, naszą szkołę reprezentowali: Wioletta Galica, Andrzej Bryjak, Szymon Treboń, Tadeusz Bobak, Kamil Grafczyński więcej na: www.podhale-sport.pl

klasy 3 - zawodnicy naszej klasy 3 wywalczyli 4 miejsce i zagrali w składzie: Maria Leśnicka, Martyna Stoch, Paweł Łukaszczyk, Michał Zając, Klaudiusz Tylka, Dawid Łukaszczyk. Obie dziewczynki Marysia i Martyna zostały wyróżnione medalami przez organizatorów turnieju. więcej na: www.podhale-sport.pl